Ventilācija skolām

Duplex Inter - jauna ventilācijas paaudze skolās

Iekštelpu ventilācijas ierīces DUPLEX 850 Inter ir paredzētas līdzsvarotai mācību telpu, atklāta plānojuma biroju, telpu, restorānu, veikalu un citu vietu ventilācijai, kur iekārtas jāuzstāda tieši dzīvojamos rajonos un trokšņa līmenim jābūt minimālam. Šīs iekārtas raksturo augsta siltuma reģenerācijas efektivitāte, ļoti zems trokšņu līmenis un zems enerģijas patēriņš.

 

Patentētās DUPLEX Inter iekārtas sastāv no divām sekcijām ar elastīgiem EC ventilatoriem, pretplūsmas siltummaiņiem, iebīdāmas gaisa padeves sistēmas, pieplūdes gaisa apvada, automātiska slēgvārsta un vadības paneļa apakšējā daļā. Kondensāta kanalizācijas trauku silda ar automātisku 200 W sildītāju. Augšējā daļā ir uzstādīti trokšņa slāpētāji, regulējami griestu paneļi pieplūdes gaisa plūsmai, izplūdes filtri un CO sensors. Abas korpusa daļas ir izgatavotas no krāsota lokšņu metāla (toņi RAL 9906, RAL 9001), apakšējā daļa ir izgatavota no daudzslāņu plātnes ar biezu minerālvates izolāciju un priekšējām atveramām durvīm.

 

Pēc izvēles iekārtas var piegādāt ar 18 mm biezām lamināta plāksnēm ar 3 saplākšņa dizaina variantiem (atsevišķs piederums, uzstādāms uz vietas). Ieplūdes un izplūdes atveres ir apaļas. Starpposma rāmis, kas izgatavots no pretvibrācijas gumijas, ir uzstādīts ierīces apakšā. Papildus ir pieejami gaisa ieplūdes un izplūdes kanāli, automātiskie slēgvārsti, kanālu pārsegs, kas izgatavots no 30 mm akustiskās daudzslāņu plātnes vai laminētas plātnes, kā arī nestandarta izmēri (izgatavoti pēc pasūtījuma). Izplūdes pārejas savienojumi 280 mm kanāla savienošanai. Gaisa ieplūdes atveres ārējā sienā ir 2 × ø 300 diametrā. Tās izgatavo, urbjot no iekšpuses caur telpu, atdzesējot ar ūdeni un sūknējot (piemēram, Hilti 230 V; 3,6 kW, 16 A).

vėdinimo mokykloms rekuperatoriaus pavyzdys

SAŅEMIET VISPIEMĒROTĀKO REKUPERĀCIJAS VENTILĀCIJAS SISTĒMAS PIEDĀVĀJUMU SAVAI KLASEI

Kāpēc klasē jāuzstāda ventilācijas sistēma?

Nerada traucējošu troksni

Ļoti zems trokšņa līmenis ļauj to uzstādīt tieši mācību telpās (LpA ir mazāks par 30 dB (A)). Ļoti efektīvi divvirzienu ventilatori rada tik tikko pamanāmu gaisa cirkulāciju. Iekšējie pārsegi ir veidoti tā, lai pielāgotos papildu skaņu izolējošām sastāvdaļām. Ventilācijas sistēmas uztur klusu atmosfēru un pastāvīgi piegādā svaigu gaisu pat tad, ja logi ir aizvērti. Visiem iekšējiem pārsegiem ir aizvēršanas funkcija, un papildu komponenti un sistēmas var nodrošināt efektīvu skaņas izolāciju, piemēram, skolām pie ielām ar dzīvu satiksmi.

Ventilācijas sistēmas var nodrošināt līdz 91% siltuma atgūšanas līmeni.

Ventilācijas sistēmas var nodrošināt līdz 91% siltuma atgūšanas līmeni, tāpēc efektīvi tiek samazinātas apkures un enerģijas izmaksas. Vienlaikus mūsdienu divvirzienu ventilatori patērē tikai 1-3 vati enerģijas. Nepārtraukta svaiga gaisa padeve saglabājas ekonomiska, bez enerģijas zudumiem caur ventilācijas logu.

Nav augstu uzstādīšanas izmaksu

Ventilācijas sistēmas var pielāgot jebkuram projektam neatkarīgi no tā, vai tā ir jaunbūve, rekonstrukcija vai renovācija. Mūsu ventilācijas sistēmas atbilst likumīgajām prasībām par minimālo nepieciešamo gaisa cirkulāciju saskaņā ar EnEV 2014 6 . nodaļas 2. daļu. Nav nepieciešami kanāli vai caurules. Atrea Duplex iekārtas uzstāda atverē āra sienā. Izmantojot mūsu ventilācijas sistēmas, renovācijas darbus var veikt soli pa solim.

Lieliski pielāgojas interjeram

Atrea Duplex decentralizētās ventilācijas sistēmas būvniecībai, renovācijai vai atsevišķas klases ventilācijai pielāgojas visām funkcijām un dizaina prasībām. Kā vadošais ventilācijas sistēmu piegādātājs mēs varam piedāvāt individuālus dizaina risinājumus, kas atbilst klientu vajadzībām.

Aizsargā cilvēkus, kuriem ir alerģija pret ziedputekšņiem

Laikā, kad arvien vairāk cilvēku cieš no alerģijām, ir īpaši svarīgi uzturēt tīru gaisu telpās, kur tiek pavadīts daudz laika. Ar rekuperatora palīdzību, atverot logus, telpas nevajadzēs vēdināt, tāpēc tas pasargās jūsu telpas no ziedputekšņu iekļūšanas.

Saderība ar Eiropas Savienības standartiem

  • Korpusa īpašības atbilst EN1886 prasībām.
  • EC motori atbilst ErP 2015 prasībām. 3
  • SFP per 0,27 ÷ 0,37 W/m /h atbilstoši pasīvās mājas prasībām.
  • Higiēnas prasības saskaņā ar VDI 6022.
  • Atbilst Komisijas Regulai (ES) Nr 1253/2014 (Ekodizains).

Kā tas palīdzēs skolniekam?

Pareiza klašu ventilācija samazina studentu, skolēnu un skolotāju nogurumu, uzlabo informācijas uztveršanu un samazina vīrusu un baktēriju izplatīšanos labi vēdinātās telpās.

Ātra uzstādīšana

  • Sistēma bez gaisa kanāliem un caurulēm.
  • Ļoti viegli uzstādīt, nav neieciešami rasējumi vai HVAC speciālisti un nav nepieciešama elektroinstalācija.
  • Nav jāuzstāda sarežģīta kondensāta novades sistēma.
  • Ja iekārta ir uzstādīta tālu no perimetra sienas ar logiem, uz fasādes var uzstādīt gaisa kanālu trokšņa slāpētājus.
  • Elastīgi elektriskie savienojumi savienošanai ar esošajiem strāvas punktiem (16A).