Risinājumi rūpniecībai  

Uzņēmums UAB IDV Group ir oficiālais Lajac zīmola pārstāvis, izplatītājs Baltijas valstīs. Zviedrijas uzņēmums Lajac projektē, izstrādā un ražo plašu rūpniecisko putekļu sūcēju un citu putekļu savākšanas sistēmas elementu klāstu dzīvojamajām un komerciālajām telpām. Mēs piedāvājam kvalificētu projektu vadītāju un uzstādītāju pakalpojumus. Mēs piegādājam augstākās kvalitātes produktus un veicam visaugstākās kvalitātes uzstādīšanas darbus, kuriem piešķiram garantiju.

Lajac produkti un risinājumi tiek uzstādīti rūpnīcās, kur vissvarīgākā ir tīra un droša darba vide. Atdalot ražošanas putekļus, izgarojumus un citus materiālus, ir svarīgi, lai izstrādājumi būtu īpaši pielāgoti to paredzētajam lietojumam.

Lajac ir liela pieredze putekļu savākšanā un centrālā putekļu tīrīšanā, un tā var piegādāt produktus daudz dažādām vajadzībām. Mēs vienmēr piegādājam produktus, kas atbilst ATEX direktīvas prasībām.

IEGŪTU PATIEŠĀKO ATTĪSTĪBAS VENTILĀCIJAS SISTĒMAS PIEDĀVĀJUMU JŪSU RŪPNIECISKĀM IEKĀRTĀM

LAUKSAIMNIECĪBA

Lauksaimniecības pārtikas rūpniecībā mūsu aprīkojums galvenokārt tiek izmantots higiēnai, ikdienas telpu un ražošanas telpu ikdienas tīrības nodrošināšanai. Maizes ceptuve ir viens piemērs, kur putekļi ražošanā ir neizbēgami. Tīrot konveijerus, cauruļvadus, kabeļu teknes, krāsnis un citu aprīkojumu, ir svarīgi ierobežot putekļu izplatību. Pārtikas pārstrādes rūpniecībā mūsu produkti tiek izmantoti arī miltu noņemšanai no dažām ražošanas iekārtām.

TEKSTILRŪPNIECĪBA

Šajā nozarē ir svarīgi novērst bīstamo vielu daļiņu izdalīšanos, lai nodrošinātu drošu ražošanas procesu un pēc iespējas samazinātu piesārņojuma risku. Mēs piedāvājam centrālos putekļu tīrīšanas risinājumus, kas nodrošina vietējo ražošanas putekļu, putekļu un dūmu novadīšanu atdalīšanu un pārstrādi , kā arī vispārēju telpu tīrīšanu.

PAPĪRA RŪPNIECĪBA

Katru gadu Lietuvā tiek izcirsti apmēram 6,8 miljoni m3 koksnes, un no tā rodas daudz atkritumu, piemēram, putekļu daļiņas. Ir svarīgi tos atdalīt un, ja iespējams, pārstrādāt.

Mūsu produkti tiek izmantoti papīra un celulozes rūpniecībā, attīrot un pārstrādājot uz konveijera radušās zāģu skaidas un koksnes pārpalikumus, kā arī sietu un mizas mašīnu sistēmās un papīra žāvēšanas mašīnās. Pie izmantošanas jomām pieder grāmatu drukāšana un iesiešana (ražošanas lentu un putekļu tīrīšana), industriālā iepakojuma (apvalki, caurumošana, atkritumi un putekļi) ražošana. Celulozes rūpniecībā tāpat var būt arī pelnu atlikumi, netīrumi, organiskie atkritumi un plastmasa.

PLASTMASAS RŪPNIECĪBA

Putekļu un šķiedru daļiņas, kas izdalās, izmantojot kompozītmateriālu plastmasas ražošanā, ir ļoti mazas un nemanāmas. Tā kā šīs daļiņas, nonākot plaušās vai ādā, rada būtisku risku veselībai, ir svarīgi atrast efektīvus un drošus veidus, kā noņemt šo materiālu, vēlams, izmantojot tiešus attīrīšanas līdzekļus. Mēs varam piedāvāt vidēja un augsta vakuuma produktus ar putekļu savācējiem un vietējo izplūdes ventilāciju produktu atkritumu atdalīšanai un tādu bīstamu materiālu savākšanai, kuri var izdalīties ražošanas laikā plastmasas un stikla šķiedras pārstrādes rūpniecībā.

METĀLRŪPNIECĪBA

Šajā nozarē ir svarīgi novērst bīstamo vielu daļiņu izdalīšanos, lai nodrošinātu drošu ražošanas procesu un pēc iespējas samazinātu piesārņojuma risku.

Mēs piedāvājam centrālos putekļu tīrīšanas risinājumus, kas nodrošina vietējo ražošanas putekļu, putekļu un dūmu novadīšanu atdalīšanu un pārstrādi , kā arī vispārēju telpu tīrīšanu.

KOKSNES RŪPNIECĪBA

Baltijas valstis ir viena no pasaules kokapstrādes nozares līderēm, jo ​​vairāk nekā puse koksnes no mežiem nonāk kokrūpniecībā. Koksnes procesi, ieskaitot zāģēšanu, ēvelēšanu, impregnēšanu un pārklāšanu, noved pie turpmākas apstrādes, piemēram, mēbeļu ražošanas, celtniecības vai citās nozarēs, kur izejviela ir koks.

Šai nozarei ļoti nepieciešams rūpēties par ražošanas atlikumiem, piemēram, dūmiem, putekļiem, šķeldu un citām daļiņām. Mums ir liela pieredze produktu piegādē un sistēmu risinājumu ieviešanā kokzāģētavās, ēvelēšanas rūpnīcās, galdniecībā un nelielās darbnīcās.