Gaisa kanālu rekuperatori mājām

Kas ir rekuperators?

Gaisa kanālu rekuperatori dzīvoklim vai vasarnīcai sniedz lielāku komfortu un ļauj baudīt veselīgu, enerģiju taupošu gaisa cirkulāciju, neatverot logus. Decentralizētas ventilācijas sistēmas ir gandrīz nemanāmas un pasargā jūsu māju no pelējuma, mitruma, nepatīkamām smakām un trokšņiem.

Pateicoties rekuperatīvai ventilācijai, kura telpai pievada tīru gaisu, tiek samazināts risks, ka jūsu mājas ventilācija neatbilstu higiēnas standartiem. Telpā nav ziedputekšņu, ir mazāk putekļu, un siltuma atgūšana ievērojami samazina apkures izmaksas. Piesmakuša gaisa problēmas ir atrisinātas.

SAŅEMIET VISPIEMĒROTĀKO REKUPERĀCIJAS VENTILĀCIJAS SISTĒMAS PIEDĀVĀJUMU SAVĀM MĀJĀM

Kāpēc jūsu mājā vai vasarnīcā vajadzētu būt rekuperatoram?

Aizsargā māju no pelējuma, mitruma , trokšņa, sēnītes un putekļiem

Īpaši smacīgs gaiss veicina kaitīgu baktēriju un sēnīšu augšanu. Ventilācijas sistēmas aizsargā ne tikai pret šo kaitīgo parādību, bet arī filtrē putekļus un ziedputekšņus no gaisa. Tā kā ierīces darbojas atšķirīgi no parastās ventilācijas kanālu sistēmas, pāreja starp gaisa padevi un izplūdi neļauj organismiem augt sistēmas iekšienē.

Tīrs un svaigs gaiss cauru gadu

Tas ir īpaši svarīgi ziemā, kad logi tiek atvērti pārāk reti un uz pārāk īsu laiku.

Darbojas klusi

Ļoti efektīvie rekuperatori rada tik tikko pamanāmu gaisa cirkulāciju. Ventilācijas sistēmas uztur klusu atmosfēru klientu mājās un pastāvīgi piegādā svaigu gaisu pat tad, ja logi ir aizvērti. Visiem iekšējiem pārsegiem ir aizvēršanas funkcija, un papildu komponenti un sistēmas var nodrošināt efektīvu mājas skaņas izolāciju, piemēram, mājai pie dzelzceļa , ielām ar intensīvu satiksmi, lidostām.

Ziedputekšņi neieplūst jūsu mājās

Šajos laikos, kad arvien vairāk cilvēku cieš no alerģijām, ir īpaši svarīgi mājās uzturēt tīru gaisu. Ar rekuperatora palīdzību, telpas nevajadzēs vēdināt atverot logus, tāpēc tas pasargās jūsu māju no ziedputekšņu iekļūšanas telpās.

Ventilācijas sistēmas var nodrošināt līdz 91% siltuma atgūšanas līmeni.

Ventilācijas sistēmas var nodrošināt līdz 91% siltuma atgūšanas līmeni, tāpēc efektīvi tiek samazinātas apkures un enerģijas izmaksas. Vienlaikus mūsdienu divvirzienu ventilatori patērē tikai 1-3 vati enerģijas. Nepārtraukta svaiga gaisa padeve saglabājas ekonomiska, bez enerģijas zudumiem caur ventilācijas logu.

Nav augstu uzstādīšanas izmaksu

Ventilācijas sistēmas var pielāgot jebkuram projektam neatkarīgi no tā, vai tā ir jaunbūve, rekonstrukcija vai renovācija. Mūsu ventilācijas sistēmas atbilst likumīgajām prasībām par minimālo nepieciešamo gaisa cirkulāciju saskaņā ar EnEV 2014 6 . nodaļas 2. daļu.

Kāpēc ir vērts izvēlēties mūs?

UAB IDV Group ir pasaulē vadošo ventilācijas sistēmu Atrea un inVENTer, oficiālais pārstāvis Lietuvā. Mēs jau 15 gadus pārdodam un uzstādām ventilācijas sistēmas. Mēs parūpēsimies ne tikai par ventilācijas sistēmas uzstādīšanu, bet arī par tās ilgstošu apkopi.

Nelieliem dzīvokļiem, mājām, birojiem. Reģenerē siltumu līdz 95%, samazina apkures izmaksas. Rada veselīgu mikroklimatu jums un jūsu ģimenei. Darbojas klusi un neuzkrītoši. Zems elektrības patēriņš. Vienkārša ekspluatācija.

Īpaši kompakta sistēma – ietaupa līdz 60% vietas

Mūsu dažādo siltuma reģenerācijas vienību efektivitāte ir 50-93%

Dažādas montāžas un kanālu savienojuma atveru pozīcijas un iespējas

Visi produkti tiek piegādāti trīs nedēļu laikā vai ātrāk

Vienkārša uzstādīšana, savienošana un iedarbināšana bez papildu maksas