Mini rekuperatori dzīvokļiem

Kas ir rekuperators?

Mini rekuperatori piešķir dzīvoklim lielāku komfortu un ļauj baudīt veselīgu, enerģiju taupošu gaisa cirkulāciju, neatverot logus. Decentralizētas ventilācijas sistēmas ir gandrīz nemanāmas un pasargā jūsu māju no pelējuma, mitruma, nepatīkamām smakām un trokšņiem.

 

Pateicoties rekuperatīvai ventilācijai, kura telpai pievada tīru gaisu, tiek samazināts risks, ka jūsu mājas ventilācija neatbilstu higiēnas standartiem. Telpā nav ziedputekšņu, ir mazāk putekļu, un siltuma atgūšana ievērojami samazina apkures izmaksas. Piesmakuša gaisa problēmas ir atrisinātas.

 

Rekuperatoru ir viegli un lēti uzstādīt jūsu mājās. Arī mini rekuperatori neaizņems daudz vietas un nebojās jūsu dzīvokļa interjeru.

SAŅEMIET VISPIEMĒROTĀKO REKUPERĀCIJAS VENTILĀCIJAS SISTĒMAS PIEDĀVĀJUMU SAVĀM MĀJĀM

Lielisks brīdis, lai rūpētos par tīru un svaigu gaisu savās mājās

Kāpēc dzīvoklī ir nepieciešams rekuperators?

Aizsargā māju no pelējuma, mitruma , trokšņa, sēnītes un putekļiem

Īpaši smacīgs gaiss veicina kaitīgu baktēriju un sēnīšu augšanu. InVENTer ventilācijas sistēmas aizsargā ne tikai pret šo kaitīgo parādību, bet arī filtrē putekļus un ziedputekšņus no gaisa. Tā kā ierīces darbojas atšķirīgi no parastās ventilācijas kanālu sistēmas, pāreja starp gaisa padevi un izplūdi neļauj organismiem augt sistēmas iekšienē.

Ventilācijas sistēmas var nodrošināt līdz 91% siltuma atgūšanas līmeni.

Ventilācijas sistēmas var nodrošināt līdz 91% siltuma atgūšanas līmeni, tāpēc efektīvi tiek samazinātas apkures un enerģijas izmaksas. Tajā pašā laikā mūsdienu divvirzienu ventilatori patērē tikai 1-3 vati enerģijas. Nepārtraukta svaiga gaisa padeve saglabājas ekonomiska, bez enerģijas zudumiem caur ventilācijas logu.

Nav augstu uzstādīšanas izmaksu

Ventilācijas sistēmas var pielāgot jebkuram projektam neatkarīgi no tā, vai tā ir jaunbūve, rekonstrukcija vai renovācija. Mūsu ventilācijas sistēmas atbilst likumīgajām prasībām par minimālo nepieciešamo gaisa cirkulāciju saskaņā ar EnEV 2014 6 . nodaļas 2. daļu. Nav nepieciešami kanāli vai caurules. InVENTer produkti tiek uzstādīti atverē ārējā sienā. InVENTer ventilācijas sistēmas var izmantot, lai soli pa solim veiktu atjaunošanas darbus.

Ziedputekšņi nenokļūs jūsu dzīvoklī.

Šajos laikos, kad arvien vairāk cilvēku cieš no alerģijām, ir īpaši svarīgi mājās uzturēt tīru gaisu. Ar rekuperatora palīdzību, telpas nevajadzēs vēdināt atverot logus, tāpēc tas pasargās jūsu māju no ziedputekšņu iekļūšanas telpās.

Tīrs un svaigs gaiss cauru gadu

Tas ir īpaši svarīgi ziemā, kad logi tiek atvērti pārāk reti un uz pārāk īsu laiku.

Darbojas klusi

Ļoti efektīvi divvirzienu ventilatori rada tik tikko pamanāmu gaisa cirkulāciju. Iekšējie pārsegi ir veidoti tā, lai pielāgotos papildu skaņu izolējošām sastāvdaļām. Mūsdienu vadības ierīcēm ir pauzes funkcija, kas ir lieliski piemērota guļamistabām. Ventilācijas sistēmas uztur klusu atmosfēru klientu mājās un pastāvīgi piegādā svaigu gaisu pat tad, ja logi ir aizvērti. Visiem iekšējiem pārsegiem ir aizvēršanas funkcija, un papildu komponenti un sistēmas var nodrošināt efektīvu mājas skaņas izolāciju, piemēram, mājai pie dzelzceļa , ielām ar intensīvu satiksmi, lidostām.

Lieliski pielāgojas interjeram

Izbūve, renovācija vai vienas istabas ventilācija, inVENTer decentralizētas ventilācijas sistēmas pielāgojas visām funkcijām un dizaina prasībām. Kā vadošais ventilācijas sistēmu piegādātājs mēs varam piedāvāt individuālus ventilācijas risinājumus, kas atbilst mūsu klientu vajadzībām