Tirdzniecības objektu atjaunošana  

DUPLEX 500–11000 MULTI REUPERATORS KOMERCTELPĀM

Lieliska pielāgojama kompaktu HVAC iekārtu jaunā paaudze. Šīs iekārtas var 100% pielāgot dažādām projekta prasībām, izmantojot profesionālos S7 siltummaiņus ar reģenerācijas efektivitāti līdz 93%. DUPLEX Multi iekārtas var papildus aprīkot ar integrētiem vai ārējiem piederumiem – ūdens vai elektrisko sildīšanu, ūdens dzesēšanu vai tiešu dzesēšanu, slēgvārstiem, apvedceļu, recirkulāciju utt. Lai atbilstu visām projekta prasībām, vienības var uzstādīt dažādās pozīcijās, ieskaitot montāžu pie griestiem.

DUPLEX Multi Vispārīgais mārketinga katalogs

DUPLEX 500–11000 Multi tehniskais katalogs

Saņemiet vispiemērotāko rekuperatīvās ventilācijas sistēmas piedāvājumu savam tirdzniecības objektam

RESTORĀNI

Standarta gaisa plūsma ir 50 m3 / h. vienai personai – papildu 10 m3/ h, ja persona smēķē; Iekļauti arī darbinieki (100 m3 / h smēķēšanas telpās). Ja ēkas karkasa virsmas ir stiklotas, ziemā tajās parasti tiek iepludināts silts gaiss, lai nebūtu auksti (klientu ērtībām), un vasarā lieko siltumu noņem, atdzesējot stiklu. Lai nodrošinātu strādniekiem svaigu gaisu, daļa gaisa plūsmas tiek piegādāta telpā virs bāra.

FITNESA KLUBI

HVAC sistēmas nodrošina sporta telpu ventilāciju (vēdināta gaisa padeve sportistiem), mitruma un smaku noņemšanu, novērš pelējuma veidošanos, var nodrošināt, ka karstā gaisa padeve kompensē, piemēram, siltuma zudumus telpās.

BĀRI

Standarta gaisa plūsma ir 50 m3 / h. vienai personai – papildu 10 m3 / h, ja persona smēķē; Iekļauti arī darbinieki (nesmēķētāju telpās 70 m3 / h, 100 m3/ h, ja ir atļauts smēķēt). Ja ēkas karkasa virsmas ir stiklotas, ziemā tajās parasti tiek iepludināts silts gaiss, lai nebūtu auksti (klientu ērtībām), un vasarā lieko siltumu noņem, atdzesējot stiklu. HVAC sistēmu uzstādīšana ar siltuma reģenerāciju šādās telpās var ievērojami samazināt izmaksas.

BIROJI

Izmērs: atkarībā no cilvēku skaita (30–60 m3 / h uz cilvēku vai pēc īpašām prasībām) vai siltumslodzes. Projektējot un izvēloties HVAC iekārtu, ir jāņem vērā telpas akustiskās prasības. Sanāksmju telpās un birojos dažos gadījumos var uzstādīt kopēju ventilācijas ierīci (atkarībā no paralēlas darbības, prasībām utt.).

DAUDZDZĪVOKĻU ĒKAS

Vienāda spiediena ventilācija, ventilējamā gaisa plūsma ir atkarīga no cilvēku skaita; ekonomisks ventilācijas režīms ir 25-30 m3 / h. vienai personai, ko var samazināt līdz 20 m3 / h naktī vienai personai. Gaisa sildīšana tiek veikta centrāli HVAC iekārtā, katram dzīvoklim ir decentralizēta apkure, lai nodrošinātu komfortu; var uzstādīt arī dzesēšanu. Kontroles sistēma savieno atsevišķus dzīvokļus ar kopīgi pārvaldītu HVAC sistēmu. Ja dzīvokļu ventilācijai tiek izmantota HVAC sistēma ar siltuma reģenerāciju, izmaksas var ievērojami samazināties.

KONFERENČU ZĀLES

Ventilācija, ja personas sēž, 30-60 m3 / h. vienai personai vai saskaņā ar īpašām prasībām. Projektējot un izvēloties HVAC iekārtu, ir jāņem vērā telpas akustiskās prasības. Izmērs: atkarībā no cilvēku skaita vai siltuma noslodzes. Ja ir jāievēro trokšņa līmenis, var izmantot jaudīgāku ierīci, kas var darboties vājākā režīmā. Gaisa sadales modelis katrā gadījumā ir atšķirīgs. Lielajās zālēs gaisa padeve tiek uzstādīta tieši zem krēsliem.

PELDBASEINI

Lielumu parasti nosaka mitruma daudzums (atkarībā no ūdens virsmas laukuma un iztvaikošanas), nevis cilvēku skaits. Ventilācijai paredzētais gaiss tiek novirzīts uz stiklu, no tā noņemot kondensātu. HVAC sistēma ne tikai nodrošina ventilāciju, bet arī kompensē daļu no siltuma zudumiem baseina teritorijā. Baseina ventilāciju var apvienot ar dušu ventilāciju pie ieejas baseinā. Ja peldbaseinu ventilācijai tiek izmantota HVAC sistēma ar siltuma atgūšanu, izmaksas var ievērojami samazināties.

SKVOŠA LAUKUMI

Ventilētā / cirkulētā gaisa daudzums ir atkarīgs no vēdināmā laukuma (N x telpas tilpuma ) / telpas siltuma zudumiem.

VESELĪBAS CENTRI

Ventilējamā / cirkulētā gaisa daudzums tiek noteikts atbilstoši ūdens virsmas laukumam (iztvaikojošā ūdens daudzumam), dušu vai cilvēku skaitam (60-70 m3 / h uz cilvēku). Jāņem vērā augstāka istabas temperatūra un apkure ar HVAC sistēmu. Sakarā ar augstāku istabas temperatūru un augstāku relatīvo mitrumu (līdz 0°C, 60% SD), mēs iesakām ventilācijas gaisu novirzīt uz stikla virsmām, tādējādi noņemot mitruma kondensātu un izdalot siltu gaisu pie blakus griestiem.

Īpaši kompakta sistēma – ietaupa līdz 60% vietas

Mūsu dažādo siltuma reģenerācijas vienību efektivitāte ir 50-93%

Dažādas montāžas un kanālu savienojuma atveru pozīcijas un iespējas

Visi produkti tiek piegādāti trīs nedēļu laikā vai ātrāk

Vienkārša uzstādīšana, savienošana un iedarbināšana bez papildu maksas