Informācija uzstādītājiem  

PIEDĀVĀTO REAKTORU UZSTĀDĪŠANA UN LIETOŠANA IR ĪPAŠI VIENKĀRŠA

Kā izrādījās, daudzu rekuperatoru galvenā problēma ir siltummaiņa apledojums ziemā, tieši tāpēc tie bieži nedarbojas. Lai no tā izvairītos, mūsu modeļi ir aprīkoti ar inovatīvu siltuma akumulatoru un augstas izturības ventilatoriem. Nepārtrauktu sistēmas uzticamību nodrošina piecu gadu garantija.

Ja esat uzstādītājs, mēs aicinām jūs sadarboties. Mēs sniegsim jums informāciju par mūsu klientiem, kuriem jāuzstāda ventilācijas sistēmas, nodrošināsim īpašas cenas, bezmaksas piegādi un elastīgus apmaksas nosacījumus.

SAŅEMIET ĪPAŠU SADARBĪBAS PIEDĀVĀJUMU

BIEŽĀK SASTOPAMĀS KĻŪDAS:

Pat visaugstākās kvalitātes rekuperators nedarbosies, ja tas nav pareizi uzstādīts. Lietuvas tirgū joprojām ir maz uzņēmumu ar pietiekamu pieredzi šajā jomā. Daudzi uzstādītāji joprojām mācās, bieži vien pieļaujot kļūdas. Lai siltumu taupoša ventilācijas sistēma darbotos pareizi, ir nepieciešams:

  • Pareizi izvēlēts ventilācijas kanālu un vadības atveru diametrs
  • Balstu un montāžas vietu aprēķināšana (rekuperatora izmēri un raksturlielumi ir atkarīgi no tiem);
  • Piemērotas caurules (pašlaik netiek izmantotas gofrētas akordeona caurules, bet gan taisnas caurules, caur kurām gaiss plūst netraucēti)
  • Pareiza gaisa kanālu izolācija neapsildāmās telpās (pagrabstāvā, bēniņos)
  • Centrālā iekārta ar daudzpakāpju ventilatora ātruma kontroli: jo vairāk vadības iespēju, jo vairāk enerģijas tiek ietaupīts
  • Aprīkot centrālo iekārtu ar filtru piesārņojuma kontroles sistēmu, kas ātri informēs par tīrīšanas nepieciešamību. Netīrs filtrs bloķē gaisa plūsmu, kas nozīmē, ka tas palielina enerģijas patēriņu
  • Iekārtas uzturēšana tehniskā kārtībā, proti, regulāra filtru maiņa un ventilācijas kanālu tīrīšana

Kāpēc izvēlēties mūs?

Ventilācijas sistēmas var pielāgot jebkuram projektam neatkarīgi no tā, vai tā ir jaunbūve, rekonstrukcija vai renovācija. Mūsu ventilācijas sistēmas atbilst likumīgajām prasībām par minimālo nepieciešamo gaisa cirkulāciju saskaņā ar EnEV 2014 6 . nodaļas 2. daļu.

Izbūve, renovācija vai vienas istabas ventilācija – mūsu ventilācijas sistēmas pielāgojas visām funkcijām un dizaina prasībām. Kā vadošais ventilācijas sistēmu piegādātājs mēs varam piedāvāt individuālus ventilācijas risinājumus, kas atbilst mūsu klientu vajadzībām

Mūsu produktiem ir vienkārša konstrukcija, tos ir viegli tīrīt un veikt apkopes darbus, kuriem nav vajadzīgas īpašas zināšanas. Tāpat šie darbi paveicami ātri. Visas detaļas ir viegli pieejamas, un iebūvētie putekļu filtri ir pārstrādājami.

Ilgtermiņa klientu apkalpošana un jūsu jautājumi un komentāri par ventilācijas sistēmām mums ir ļoti svarīgi. Mēs vienmēr cenšamies būt pieejami un izpalīdzīgi.

Mūsu piegādātie ventilācijas kontrolieri ir intuitīvi un individuāli regulējami, iestatot vēlamo gaisa plūsmu un izmantojot pārslēgšanas soļus. Mēs piedāvājam rotācijas kontrolierus īpaši ērtai darbībai.

Ar jebkādiem jautājumiem mūsu klienti var sazināties ne tikai ar vietējiem inVENTer pārstāvjiem, bet arī ar mūsu tehniskā servisa nodaļu. InVENTer produktu klāsts piedāvā plašu ventilācijas iespēju klāstu neatkarīgi no tā, vai tā ir atvēršanas sistēma, jumta sistēma vai pat āra zona. Mūsu biznesa partneri labprāt konsultēs par jūsu projekta iespējām.