Lai iegūtu vairāk informācijas, zvaniet:

Par mums

UAB IDV Group ir pasaules vadošo ventilācijas sistēmu Atrea, inVENTer, Lajac, Ostberg, Inventor, Drainvac un citu oficiālais pārstāvis Lietuvā. Mēs jau 15 gadus pārdodam un uzstādām ventilācijas sistēmas. Mēs parūpēsimies ne tikai par ventilācijas sistēmas uzstādīšanu, bet arī par tās ilgstošu apkopi.

Mēs cenšamies, lai būtu viegli kļūt par mūsu klientiem. Pateicoties mūsu biznesa ētikai, prasmēm un profesionalitātei, varat būt pārliecināti, ka mēs izpildīsim savas saistības un ka sadarboties ar mums būs droši. Cieņa pret klientiem ir uzņēmuma darbības pamats, un tā caurvij gan iekšējās, gan ārējās attiecības. Dinamiski reaģēsim uz klientu vajadzībām un vienmēr būsim gatavi palīdzēt.

Uzņēmums nodarbojas ar mazumtirdzniecību un vairumtirdzniecību un Baltijas tirgum piegādā:

  • Gaisa kondicionieri Inventor, Grieķija, ar 5 gadu garantiju.
  • Ventilācijas ierīces Duplex ar rekuperāciju no Čehijas. Atrea ir ventilācijas sistēmu līderis!
  • InVENTer mini rekuperatori ir viens no vadošajiem decentralizēto ventilācijas sistēmu ar siltuma reģenerāciju ražotājiem Vācijā.
  • Augstākās kvalitātes mājsaimniecības centrālos putekļsūcējus – DrainVac – Kanāda
  • Rūpnieciskos putekļsūcējus un centrālās vakuuma sistēmas no Zviedrijas – Lajac
  • Komercklases un rūpniecības putekļsūcēji Coynco no Itālijas

Apkope.

Mēs reaģēsim uz ikviena klienta vajadzībām un vienmēr būsim gatavi. Elastība ir pamats individuālo vajadzību un vēlmju apmierināšanai.

Pārliecība par sevi

Pateicoties mūsu augstajai biznesa ētiku, prasmēm un profesionalitātei klients var būt drošs, ka mēs izpildīsim savas saistības un sadarbība ar mums būs droša.

Kvalitāte

Mēs nepārtraukti strādājam, lai ieguldītu darbiniekos, lai veicinātu inovāciju un attīstību uzņēmumā, kas, savukārt, nodrošinātu kvalitāti.

Sadarbība

Mēs cenšamies, lai būtu viegli būt gan IDV grupas darbiniekam, gan klientam. Dinamiska sadarbība un cieņpilna izturēšanās ir uzņēmuma darbības pamats un caurvij gan iekšējās, gan ārējās attiecības.